+420 603 881 884

Krmítka

Krmítka a krmné pulty jsou nedílnou součástí vybavení našich klecí a voliér. K předkládání potravy se používají různá vybavení od plastových, dřevěných, keramických, betonových a dalších misek. Tyto jsou různě instalovány v zařízeních na policích, zavěšené, nebo jen položené na dně klece. Na trhu se objevují i nerezové misky zavěšované na stěny zařízení a v posledních letech i otočné krmítka s nerezovými miskami. Tato krmítka se vyrábějí z různých materiálů od nerezu až po pozinkovaný plech či plast. Jistě že každému vyhovují jiná zařízení. Co by však měla krmítka splňovat vždy, je snadná obsluha, údržba a čištění, pohodlný přístup našich chovanců. Současně dostatečně odolná, zabraňující ztrátám na předkládané potravě. K tomu všemu potřebujeme krmítka z odolných materiálů a konstruovaná tak, aby umožňovala obsluhu bez otvírání klece či voliéry. V moderních chovných zařízeních je u voliér zřizována obslužná či krmná chodba. A právě z tohoto místa potřebujeme obsluhovat krmítka. U klecí, které máme umístěny v sestavách v tzv. ptačích pokojích je taková obsluha stejně důležitá, neboť ptáky nejméně rušíme.

Domnívám se, že uvedené požadavky dokonale splňují krmítka, která Vám nyní mohu nabídnout.

Jejich konstrukce je z hliníkových profilů a vlastní misky jsou z nerezu, obdélníkového tvaru, čímž je dokonale využita plocha krmítka. Podle přání může být krmítko vybaveno dosedacím bidlem, kde lze volit jako materiál dřevo nebo hliník, podle destrukčních schopností ptáků. Po sklopení krycího profilu z vnějšku klece či voliéry pohodlně vysuneme misku, kterou právě potřebujeme čistit, nebo doplnit potravou a zase zasunout zpět. Hloubka misek je 65 mm a rozměr 165 x 265 mm (označení 1/4, obsah 1,5 litru), případně 165 x 173 mm (označení 1/6, obsah 0,8 litru), volitelné podle velikosti ptáků. Svými rozměry jsou misky snadno přístupné a do určité míry zabraňují vyhrabávání potravy. Všechny použité materiály jsou snadno čistitelné a zajišťují tak lepší hygienu chovu.

Možností provedení je na výběr dostatečně. Od velikosti misek do jejich počtu, nebo dokonce jejich kombinací. V krmítku tak může být osazena miska jedna, dvě, tři nebo čtyři, případně dvě větší a jedna menší, či dvě menší a jedna větší a tak dál. Podle požadavku zákazníka lze vyrobit i rámy s osazeným krmítkem, aby se zaplnil původní otvor v chovném zařízení. Novinkou jsou krmné boxy. Více v galerii.

Ceník krmítek je dán cenami použitých misek a pracnosti kontrukce. Je vcelku jednoduchý: jednomiskové krmítko (zpravidla na vodu) stojí 450,- Kč. Vícemiskové se snadno vypočte podle vzorce : počet misek krát 400,- Kč. Dlouhodobě nejžádanější krmítka jsou typů : 3x1/6 , 4x1/6 a 1x1/6. Tyto typy jsou zpravidla vyrobeny skladem. Ostatní typy jsou vyráběny na zakázku.

Věřím, že Vaši svěřenci i Vy budete s těmito krmítky dlouhodobě spokojeni. Kontaktujte nás k možnostem řešení a cenovým nabídkám.

         Krmítka jsou chráněna užitným vzorem v souladu se zákonem č. 478/1992 Sb. O užitných vzorech.

 

fotografie
fotografie
fotografie
fotografie
fotografie
fotografie
fotografie
fotografie
fotografie
fotografie
fotografie

Soubory ke stažení

Rychlý kontakt

Výdejní a prodejní doba

jen po tel. domluvě

Adresa
Jiří Vojtěch - PP servis
Čibuz 17 - Skalice
503 03 Smiřice

Technický kontakt
+420 603 881 884

Email
ppservis.vojtech@email.cz

Webové stránky vytvořil Acceler